EcoFlow GLACIER Portable Fridge Freezer (ZYDBX100-UK)
KSh 144,000.00 Original price was: KSh 144,000.00.KSh 133,400.00Current price is: KSh 133,400.00.
Key Features
Key Features
Technical Specifications
Model: ZYDBX100-UK
Capacity: 38L (Single Zone); 36L (Dual Zone)
Temperature Range: –25°C to 10°C
Power Inputs:
AC Input: 100–240V, 50/60Hz, 180W
Solar Charging Input: 240W (11–60V, 13A Max)
Car Charging Input: 96W/192W (12/24V, 8A Max)
Battery Pack Output: 100W (USB-C)
Dimensions: 776 × 385 × 445 mm (excluding wheels and handles)